Rubriky
NOVINKY

Nechte si auto dovézt z Německa! Řekneme vám, proč

Uvažujete o koupi vozu, úplně nové auto kupovat nechcete, ale českým autobazarům nevěříte? Nechte si dovézt auto na objednávku z Německa! Pomůžeme vám s jeho koupí od A do Z včetně bezplatného nezávazného poradenství spojeného s dovozem aut z Německa.

DOVOZ AUT Z NĚMECKA: ŘEKNĚTE SI, JAKÉ CHCETE A MY VÁM HO DOVEZEME

Stačí, když si řeknete, jaké auto by nejvíce odpovídalo vašim představám a požadavkům a my vám vaše přání splníme. Na rozdíl od konkurence i v době, kdy se v České republice objevuje čím dál více nekvalitních aut k prodeji, my svým zákazníkům přinášíme skutečnou kvalitu, a to za ceny, které za to rozhodně stojí. Společnost Autoimport group s.r.o. je pro všechny zákazníky z celé České republiky. Dovoz auta z Německa přitom netrvá vůbec dlouho. Urychlí ho například kontrola aut pomocí video hovoru. Klient nemusí jezdit na prohlídku auta do Německa. Cestu absolvují firemní technici, kteří se s klientem spojí on-line a klient se tak účastní prohlídky z pohodlí domova.

Dovoz aut z Německa

OJETÁ AUTA Z NĚMECKA POUZE OD OVĚŘENÝCH DODAVATELŮ

S naší společností se nemusíte bát, že byste koupili auto od neověřeného prodejce. Pro náš dovoz aut z Německa si totiž vybíráme pouze takové dodavatele, u kterých máme sami ověřenou naprostou spolehlivost z vlastní zkušenosti, případně takové, u kterých si prodejní činnost můžeme transparentně ověřit. Díky tomu se k vám mohou dostat pouze kvalitní vozy s jasnou historií, to vše za rozumné ceny.

VYSNĚNÉ AUTO Z NĚMECKA VÁM DOVEZEME DO 48 HODIN AŽ DOMŮ

Společnost Autoimport group s.r.o. tvoří tým zkušených lidí, kteří více než 10 let čerpali zkušenosti v autorizovaných servisech předních světových značek aut, aby pro vás nyní mohli zprostředkovávat ty nejvýhodnější nákupy a dovozy aut z Německa. Našimi přednostmi jsou vedle dlouholetých zkušeností také rychlé a otevřené jednání, profesionální přístup, kvalita a zejména spolehlivost. Vaše vysněné auto vám dovezeme i do 48 hodin až domů!

Dovoz aut z Německa – financování

BEZPLATNÉ PORADENSTVÍ DOVOZU AUT Z NĚMECKA

Poradenství spojené s dovozem aut z Německa, které naše společnost poskytuje, je absolutně bezplatné. Teprve v případě, že se rozhodnete o dovoz auta z Německa prostřednictvím naší společnosti, na osobní schůzce, ale třeba také jen prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky upřesníme veškeré vaše požadavky a pustíme se do díla, tedy shánění toho pravého auta z Německa pro vás.

Domluvte si i vy tuto bezplatnou konzultaci a využijte výhod dovozu aut z Německa. Kontaktovat nás můžete na mailu info@dovozautbrno.cz, na telefonním čísle 603 737 626 nebo prostřednictvím nezávazného formuláře, který najdete na www.dovozautbrno.cz.