Rubriky
NOVINKY

Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

Chtěli byste si pořídit nové auto? A uvažovali jste už o možnosti dovézt si vozidlo ze zahraničí? Že neumíte jazyk a je to moc starostí? Pak odpovědnost přenechejte jiným! Dovoz aut Brno Vám zajistí nákup, přepravu auta ze zahraničí, vyřízení veškerých formalit i přihlášení v České republice. Nabízíme skutečně rychlý a bezpečný dovoz prověřených aut nejen z Německa.

NECHCETE SE O NIC STARAT? ZAJISTÍME VÁM DOVOZ AUT A VYŘÍDÍME VEŠKERÉ FORMALITY

Náš tým tvoří lidé z oboru, kteří autům skutečně rozumí. Zkušenosti jsme 10 let získávali v autosalonech i autorizovaných servisech předních výrobců automobilů. Při práci klademe důraz na komunikaci se zákazníkem. Zajišťujeme dovoz automobilů z Německa, klienti mají u nás dvě možnosti. Můžete si auto vybrat sami a my následně zajistíme jeho dopravu do České republiky. Nebo si na dovoz aut ze zahraničí sami netroufáte? Pak nám pouze napište, o jakém vozidle uvažujete, a my vám vybereme to nejlepší auto.

JAK DOVOZ AUT Z NĚMECKA FUNGUJE?

Vybrali jste si vozidlo pro dovoz aut ze zahraničí, ale obáváte se, zda je to správná volba? Ověříme pro vás původ, historii i závazky automobilu. Nejsme majitelem vozidla, a proto nemáme potřebu vám nějaké konkrétní auto vnucovat. Jakmile je dokončeno ověřování automobilu, domluvíme si s klientem termín, kdy se pro vůz společně vypravíme. Pro naše zákazníky chceme ten nejlepší servis, proto vás vyzvedneme v místě vašeho bydliště. V Německu zkontrolujeme technický stav vozidla, vše se děje za přítomnosti zákazníka. Vaše případné dotazy přeložíme majiteli vozu a vy se tak o vozidle dozvíte vše potřebné. Garantujeme vám dovoz aut ve skvělém stavu včetně servisních knížek a nestočených kilometrů.

DOVOZ AUT ZE ZAHRANIČÍ JE MOŽNÝ I BEZ VAŠÍ ÚČASTI

Dalším krokem je vyřízení veškerých potřebných dokumentů. Nebudete se muset starat o registraci vozidla, jeho přepis ani o kontrolu STK. Samozřejmostí je i ověření VIN kódu. Chcete vůz vybrat s manželem, manželkou nebo kamarádem? Žádný problém, do Německa si můžete vzít jednoho společníka, který vám s výběrem vozu pomůže. Nemáte čas na cestu do Německa? Nevadí, vůz přivezeme i bez vaší účasti. Můžete si u nás objednat skutečně rychlý a bezpečný dovoz prověřených aut z Německa.

NEMÁTE DOSTATEČNOU HOTOVOST? DOVOZ AUT Z NĚMECKA JE MOŽNÝ I NA SPLÁTKY

Chtěli byste vyřídit dovoz aut z Německa, ale nemáte dost peněz? Nevadí, nabízíme vám rychlý a spolehlivý nákup na splátky. Stačí vám pouze občanský průkaz a další doklad a my vše vyřídíme. Zabýváme se dovozem nových a ojetých vozidel i veteránů všech značek, nabízíme i výhodnou koupi automobilů po tříletém leasingu. Garantujeme vám kvalitu vozů a následující záruky na dovoz aut ze zahraničí.

– záruka na původ dovezeného vozu (u každého auta ověřujeme původ)
– záruka na počet deklarovaných kilometrů (vždy kontrolujeme počet najetých kilometrů)
– zaručení originálních dokladů (u každého automobilu ověřujeme pravost dokladů)

Pořizujete si nové auto? Pak spoléhejte na dovoz aut ze zahraničí. Naše společnost pro Vás obstará výběr automobilu, provede technickou kontrolu, zařídí veškeré formality a vůz bezpečně dopraví až k vám domů. Chcete nové auto bez starostí? Pak nás kontaktujte.